«Луганське земляцтво» ініціює проект «Соціальна карта для переселенців»

 

Міжнародна громадська організація «Луганське земляцтво» ініціює проект «Соціальна карта для переселенців».

Зокрема, ряд столичних бізнесменів, у тому числі вихідців з Луганської та Донецької областей, пропонують всім переселенцям із зони проведення АТО, які тимчасово мешкають у Києві та Київській області, отримати спеціальну карту, що дає право на знижки.

«Цей проект - одна з форм нашої підтримки людей, які були змушені виїхати з Луганської та Донецької областей, кинувши там житло, майно, залишивши там частину свого життя. Одні з них ще сподіваються повернутися в рідні міста, інші - прийняли рішення про те, що залишаться жити в українській столиці. Незалежно від цього, всім переселенцям зараз важко психологічно та фінансово», - говорить голова ради «Луганського земляцтва» Вадим Горан.

«Проект буде працювати досить просто. Нашим землякам потрібно подати заявки до «Луганського земляцтва», і через 5 днів отримати пластикову карту в нашому офісі. У всіх компаніях, які підтримують наш проект, луганчани отримають максимально можливу знижку, фактично, товар або послугу за собівартістю. Напрямів досить багато - мова йде про знижки на медичні, юридичні та інші послуги, знижки на товари в продовольчих та інших магазинах», - говорить Горан.

Підтримати проект можуть всі бізнесмени Києва та Київської області, що визнають свою соціальну роль і відповідальність.

«Костяком нашої команди є, звичайно ж, бізнесмени-вихідці з Луганської та Донецької області. Я радий вітати і тих, хто в Києві вже давно, адаптувався і домігся успіху, і «переселенців першої хвилі» - тих, хто виїхав і вивіз свій бізнес ще в березні-квітні минулого року, і за цей час уже зміг стати на ноги в Києві та почати заробляти», - говорить Вадим Горан.

«Луганське земляцтво запрошує до співпраці волонтерів, які вже підтримують переселенців.

«Ми пропонуємо наш проект «Соціальна карта для переселенців» всім волонтерським організаціям, які підтримують наших людей психологічно, інформаційно, організаційно та матеріально».

Заявку на отримання карти можна заповнити особисто в офісі організації (Мечникова, 16а, 10-й поверх), або на сайті «Луганського земляцтва».

Сортувати