Галерея

 

 

Привітання ветеранів

8-го травня, в День пам'яті і примирення, МГО «Луганське земляцтво» привітало ветеранів Другої світової війни. Організація щорічно вітає ветеранів, але дбає про них не тільки напередодні святкових дат. За словами глави ветеранської організації земляцтва Чубарова Петра Олександровича, серед членів організації було більше 50 ветеранів.

«Сьогодні нас залишилося 25. Ми продовжуємо відчувати турботу нашого керівництва земляцтва. І до ветеранів, до нас - завжди велика увага. Сьогодні нас запросили, чому ми дуже раді і вдячні. Решта ветерани, а половина з них хворіють, ми про них постійно пам'ятаємо, дзвонимо, підтримуємо, вони не забуті», - сказав він.

Петро Олександрович так само підкреслив, що ветерани Луганська найбільше бажають того, щоб в Україні був відновлений мир.

 

Толока "Донбас - це Україна"

25-го квітня 2015-го року в Києві пройшла толока «Донбас - це Україна». У рамках заходу луганчани і донеччани, які проживають у Києві, а також небайдужі кияни та гості міста провели весняне прибирання парку «Нивки», а також висадили 150 саджанців. Адже всім нам хочеться бачити місто, в якому ми живемо - з народження чи ні, вимушено або по своїй волі - чистим, красивим, зеленим і квітучим.

Після толоки її учасників чекала польова кухня і святковий концерт.

Дякуємо за участь всім, хто прийшов! А Олені Жаворонкова окремо дякуємо за фото!

 

 

Допомога дітям Луганщини

За сприяння Луганської обласної державної адміністрації та Міжнародної громадської організації «Луганське земляцтво» у Києві 15 і 16 травня відбувся благодійний захід з допомоги дітям-сиротам, які стали призерами і дипломантами обласних конкурсів, присвячених творчості Т.Г. Шевченко.

Міжнародна громадська організація «Луганське земляцтво» у Києві 15-16 травня 2012 організувала перебування делегації дітей із соціально незахищених сімей Луганської області в столиці і місті Каневі.

Делегація налічувала 32 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються в Сєвєродонецькій школі - інтернаті та Лутугинській школі - інтернаті і стали призерами і дипломантами обласних конкурсів, присвячених творчості Т.Г. Шевченко.

У Києві члени делегації поклали квіти до пам'ятників Т.Шевченку та М.Грушевському, відвідали Софійський і Михайлівський собори, Андріївську церкву, пам'ятник Володимиру Великому, Європейську площу, площу Незалежності, Маріїнський парк, побачили будівлі Адміністрації Президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів. Вони також поклали квіти до Могили Невідомого солдата, вклонилися пам'ятнику жертвам Голодомору. Завершилася екскурсія по місту відвіданням Києво-Печерської Лаври, меморіалу Великої Вітчизняної війни.

Перемикач мови