Ми в соцмережах:

«Ми цінуємо довіру наших земляків», - Голова «Луганського земляцтва» Вадим Горан

МГО «Луганське земляцтво» підготувала черговий звіт про виконану роботу. Пропонуємо увазі наших друзів і партнерів інформацію про діяльність нашої організації за 2-й квартал 2015 року.

З квітня по червень 2015-го року в МГО «Луганське земляцтво» за допомогою звернулося понад 1000 осіб. Усім, хто звернувся, була надана допомога за напрямками роботи Земляцтва.

Більше 200 чоловік з них звернулися за юридичними консультаціями.

Переселенці-власники бізнесу зверталися до Земляцтву з питань перереєстрації бізнесу, допомоги в отриманні грантів на розвиток бізнесу на новому місці.

Більше половини тих, хто звернулися, проконсультувалися з питань «Картки киянина». 277 осіб залишили свої анкетні дані для реєстрації у програмі «Соціальна картка земляка».

Більше ста осіб надали свої резюме для допомоги в пошуку роботи. Їм були запропоновані варіанти працевлаштування з нашої бази вакансій, а також з інших баз вакансій.

Більше 300 осіб були зацікавлені в оздоровленні дітей, організації дозвілля дітей, а також отриманні медикаментів для дітей і дорослих.

Психологічною допомогою від МГО «Луганське земляцтво» скористалося майже 100 осіб.

 

Важливо відзначити, що, звертаючись до Земляцтва, переселенці не тільки просять про допомогу, але й готові самі виступати в якості волонтерів, брати участь в організації заходів, що проводяться Земляцтвом.

МГО «Луганське земляцтво» за другий квартал 2015 було організована та провела ряд культурних і соціально важливих заходів.

25 квітня ми зібралися на толоку «Донбас - це Україна» у парку «Нивки». Переселенці зі Сходу України висадили 140 саджанців живоплоту на знак єдності нашої країни. Висаджені дерева отримали назву «Алеї Луганчан».

 

8-го травня в «Луганському земляцтві» привітали ветеранів з Днем пам'яті і примирення і святом Перемоги. Захід відвідали учасники ветеранської організації Земляцтва і перший її президент, Вітольд Фокін.

6-го червня МГО «Луганське земляцтво» і голова Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль підписали довгострокову угоду про співпрацю.

11-го червня в МГО «Луганське земляцтво» пройшов круглий стіл з питань переселенців. Участь у заході взяли керівники громадських організацій та волонтерських ініціатив, які займаються вирішенням проблем переселенців, а також заступник мера міста Києва - А. Рєзніков. За підсумками зустрічі була прийнята резолюція про створення Координаційного центру з питань переселенців при КМДА. Надалі на базі МГО «Луганське земляцтво» почалася розробка Положення про Координаційний центр.

27-го червня під егідою Земляцтва пройшла зустріч професорів з університетів, які були змушені переїхати з територій, непідконтрольних України. Учасники заходу обговорили актуальні проблеми ВНЗ - «переселенців», так само були позначені конкретні подальші кроки нашої організації щодо допомоги таким навчальних закладів, їх співробітникам і студентам.

Крім того, протягом підзвітного періоду МГО «Луганське земляцтво» ініціювало і приступило до реалізації програми «Східне партнерство», в рамках якої готується до запуску проект під назвою «Соціальна картка земляка».

 Наша організації окремо приділяє велику увагу дітям з сімей-переселенців.

У базі МГО «Луганське земляцтво» вже зареєстровано понад 150 дітей із зони АТО, яких ми на постійній основі залучаємо до наших акцій і безкоштовних заходів.

30-го травня 2015-го року МГО «Луганське земляцтво» провело благодійну акцію «Діти дітям» спільно з ГО "Всеукраїнська організація у справах вимушених переселенців". На ярмарку, який пройшов у рамках акції, дітки-переселенці продавали власноруч зроблену випічку та сувеніри.

 

Зібрані гроші - понад 56 тис. грн - були передані до Національного інституту раку на лікування Богдана Галянтного і Ангеліни Кожарко.

Всіх діток, які брали участь в акції та відвідали її, чекали численні розваги та святковий концерт. 150 діток отримали від МГО «Луганське земляцтво» квитки на безкоштовне відвідування аквапарку в ТЦ «Термінал» (Бровари).

 

29 травня група з 27 дітей відвідала інноваційний освітній проект «Арсенал ідей» в Мистецькому Арсеналі.

3 червня група з 30 дітей відвідала Парк батутів "Summer park" на Даринку.

 

12 червня 32 дитини з сімей переселенців відвідали розважальний комплекс "Happylon".

22 червня ми провели другу екскурсію в розважальний комплекс «Happylon», на цей раз з групою з 31 дитини.

МГО «Луганське земляцтво» висловлює подяку керівникам і адміністрації розважальних комплексів і організацій, що виступають нашими партнерами.

У другому кварталі 2015-го року МГО «Луганське земляцтво» запустило програму «Подаруй дітям казку», у рамках якої бажаючі можуть отримати суттєву знижку на відпочинок своєї дитини в країнах Балтії та Північної Європи за умови оплати відпочинку для сироти зі Східних областей України або маленького переселенця з незаможної родини.

 

 

Так само МГО «Луганське земляцтво» провело акцію по збору книг і сформувало дитячу бібліотеку для Сєвєродонецької школи-інтернату. Під час відвідування Сєвєродонецької школи-інтернату головою Ради «Луганського земляцтва» Вадимом Гораном ця бібліотека і новий одяг на всі сезони року для дітей різних вікових групи були передані школі-інтернату.

Чи то ще буде ...!

Ми з радістю робимо нашу роботу і завжди раді будь-якій підтримці з боку наших наявних і потенційних партнерів.

«Земляцтво намагається максимально бути там, де найбільше потрібна наша активність. Сьогодні, коли Україна переживає військовий конфлікт на Сході, ми вважаємо, що потрібні свої землякам більше, ніж зазвичай, ніж це було колись. Ми відкриті до будь-якої співпраці та завжди дуже вдячні всім, хто прийшов за підтримкою в цю складну хвилину саме до нас. Ми дорожимо довірою громадян, наших земляків, і завжди прагнемо її виправдати », - сказав Глава МГО «Луганське земляцтво» під час засідання правління нашої організації щодо підведення проміжних квартальних підсумків роботи.

 

You are here:   ГлавнаяДопомогаЗвіти